tCopyright 2010 © by MudDoctors,
all rights reserved
KONTAKT
RADA
O NAS
PRZYJACIELE
GALLERIA
W tym roku już drugi raz odbyły się Wilcze Echa. Edycja jesienna  - wrześniowa zorganizowana została w nowym miejscu gwarantującym zebranie wszystkich uczestników zabawy w domkach oraz w hotelu. Jak zawsze, stawiły się załogi z całej Polski, wypełniając szczelnie wszystkie możliwe miejsca kwaterunkowe. Również tym razem zabawa rozpoczęła się w czwartek. Po przywitaniu się wszystkich z wszystkimi i odespaniu drogi z domu, w piątek, całe towarzystwo ruszyło na trasy. Jak zawsze Organizatorzy zadbali o wspaniałe widoki, umiarkowane trudności techniczne a dla chcących czegoś więcej nie zabrakło również trudności technicznych umiarkowanych inaczej.
Po powrocie był czas na odpoczynek i wieczorna imprezę. Drugi dzień upłynął również na zwiedzaniu okolicznych rejonów i taplaniu się w błocie a zakończył się Biesiadą z baraniną z ogniska w roli głównej.
No cóż, kolejne Wilcze Echa za nami. Jak zwykle doskonale zorganizowane i z niepowtarzalną atmosferą, którą gwarantuje Towarzystwo bawiące się świetnie na trasach lekkich i trudnych. Była to druga edycja tej Imprezy w tym roku. Żal, ze nie będzie trzeciej i czwartej…. W tym miejscu i w tym Towarzystwie.