tCopyright 2010 © by MudDoctors,
all rights reserved
KONTAKT
RADA
O NAS
PRZYJACIELE
GALLERIA
W ostatni weekend maja wyruszyliśmy w Beskidy. Organizatorem Imprezy tym razem był Kolega Janusz GR. Zaczęliśmy od piątku kolacją po hasłem „smaki młodości’. Ok. 22:00 przybył Harley z Rodziną po 550 km walki o Zycie na polskich drogach. Padliśmy wszyscy lekko po północy, każdy w swoim łóżku.
W sobotę wstaliśmy na śniadanie na godzinę 9:00 i potem ruszyliśmy w las zabierając po drodze zaprzyjaźnionego przewodnika. Trasa była lekko-wymagająca a wszystkie niepewne miejsca można było ominąć. Czasem zza chmur mogliśmy podziwiać widoki, dzieci mogły się spokojnie wyszaleć w potokach budując tamy i na łąkach biegając jak opętani. Po paru godzinach jeżdżenia, zrobiliśmy sobie ognisko, z kiełbaskami i masą dodatków oraz ciepłą herbatą. Potem jeszcze krótki odcinek ostrego podjazdu i wąskiego, stromego zjazdu, i wróciliśmy do naszej bazy. Tam, po odpoczynku zebraliśmy się na sutą kolację , która trwała do późnej nocy wśród ustawicznych salw śmiechu.
Po raz kolejny udana impreza. Wspaniale zorganizowana, w wspaniałym miejscu. Wszyscy się wyjeździli i wszyscy bez żadnych strat wrócili bezpiecznie do domów. Oby tak dalej.