tCopyright 2010 © by MudDoctors,
all rights reserved
KONTAKT
RADA
O NAS
PRZYJACIELE
GALLERIA
W dniach 25-28 czerwca 2009 roku odbyła się druga już edycja imprezy off-roadowej pod nazwą Wilcze Echa. Baza rajdu została zlokalizowana w  Ośrodku Rekreacyjno Wypoczynkowym Bystre niedaleko Baligrodu. Stawilo się znacznie ponad 50 załóg z całego kraju. Były różne marki samochodów o różnym stopniu  ingerencji w ich konstrukcje. Nie brakowalo rownież samochodów seryjnych.
Załogi przyjmowane były już od czwartku a wieczorem zdecydowana wiekszość uczestników bawiła sie przy doskonale przygotowanym jedzeniu. Milo bylo spotkać osoby znane niejednokrotnie tylko z forum. Piątek wystartował od śniadania i porannej odprawy, po której rozdano wszystkim załogom roadbooki. Poziom trudności przygotowanych tras był bardzo zróżnicowany: trasa turystyczna - dla aut seryjnych, trasa MT - dla aut z dobrymi oponami i przeróbkami "ułatwiającymi życie" oraz klasa MT+ dla samochodów bardzo dobrze przygotowanych. Po całodziennej zabawie w terenie, wsród lasów, pachnących łąk i przepięknych widoków, wszyscy uczestnicy wrócili do pokojów by po krótkim odpoczynku znowu zgromadzic sie wokół ogniska i znowu zjeść wyśmienite jedzenie. Sobota znowu obfitowała w widoki, brody i umiarkowane trudnosci terenowe. Załogi podzielone w grupy wg. swojego uznania przemierzaly bezstresowo wspaniałe krajobrazy. Po powrocie do bazy rozdano pamiatkowe dyplomy oraz rozlosowano nagrody.
Wspaniała impreza, doskonale zorganizowana pod każdym względem. Niepowtarzalna atmosfera całego rajdu dzięki kulturze uczestników i ich zdyscyplinowaniu są naprawde godne najwyższej pochwały. Wszystkie załogi wrócily do domów zadowolone, bez strat w sprzęcie i w ludziach. Pomimo  sporej ilości uczestników nie było zniszcze
ń przyrodniczych i zakłoceń spokoju okolicznych mieszkańców. Szkoda, ze tak krótko....
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z imprezy zrobionych przez uczesników rajdu.