tCopyright 2010 © by MudDoctors,
all rights reserved
KONTAKT
RADA
O NAS
PRZYJACIELE
GALLERIA
Październikowy weekend spędziliśmy w okolicach Mielca. Dzięki determinacji kolegów Jurka i Hagi weekend był naprawdę wspaniały. Pogoda okazała się zgodna z zamówieniem i przeszła Nasze najśmielsze oczekiwania, jedzenie było, spanie było i, co najważniejsze, towarzystwo tez było.
Przez dwa dni włóczyliśmy się samochodami po terenach Puszczy Sandomierskiej pokonując ok. 150 km dróg terenowych , wśród kolorowych lasów i łąk.
Impreza turystyczna, w pełni tego słowa znaczeniu - dużo przyrody, trochę historii, chociaż dla chętnych Koledzy również przygotowali odcinek specjalny, który się nie poddał. Ale wrócimy na ten odcinek i porozmawiamy z nim inaczej.
Trasa przebiegała wśród lasów, tętniących kolorami jesieni, urzekającymi „do dna, po brzegi, po granice szczytu”. Zapach ciepłych od słońca drzew, zapach wiatru na śródleśnych polanach i atmosfera w grupie to wspomnienia bezcenne i urzekające.
Po jazdach kolacja i siedzenie do późnych godzin nocnych w towarzystwie całej grupy wśród chmury śmiechu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obrazujących Mieleckie Wertepy 2010 Szlakiem Historyczno - Przyrodniczym. Kolejna impreza, bez strat w sprzęcie i w ludziach, w doskonałych humorach i ze łzami w oczach podczas pożegnania.
Dobrze, że jest już plan na następną…..